.

.

Фабриката Топла продажба Dimmable 10w/15w кочан одредување на светлината вдлабнати осветлување led таванот светлина дома светлина бела и топло природата бела

Фабриката Топла продажба Dimmable 10w/15w кочан одредување на светлината вдлабнати осветлување led таванот светлина

DEN 16320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W AC110V, 10W AC220V, 15W AC110V, 15W AC220V
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
Кочан Надолу светлина
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
боја:
топло бела ,Бела , кул бело
Тип На Објект:
Долу светла

Стоката во категоријата