.

.

Едноставна Модерната Мода Чевли Столче Цврсто Дрво Седи Столче Мек Лен Ткаенини Мала Софа 3 Нозе столче Креативни Lving Соба Столче

Едноставна Модерната Мода Чевли Столче Цврсто Дрво Седи Столче Мек Лен Ткаенини Мала Софа 3 Нозе столче Креативни

DEN 4057.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Дрвени
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Големина:
28x28x28cm
Број На Модел На:
s468
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дома Столче & Отоманската
Општа Употреба:
Дома Мебел
Текстурата на материјалот:
Цврсто Дрво
Модел:
Три нозе

Стоката во категоријата