.

.

shhworldsea 5/30/100sets 2,5 mm 3P машки и женски Гас Позиција Сензор TPS Pigtail Конектор за универзален Автомобили и Камиони

shhworldsea 5/30/100sets 2,5 mm 3P машки и женски Гас Позиција Сензор TPS Pigtail Конектор за универзален Автомобили

DEN 160.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
3P машки и женски
Специјални Функции:
Висок квалитет
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
2.5 mm

Стоката во категоријата