.

.

Најдобар квалитет 10PCS/МНОГУ BD9897 BD9897FS IC ИНВЕРТОРОТ CTLR 32SSOP Бесплатен превозот

Најдобар квалитет 10PCS/МНОГУ BD9897 BD9897FS IC ИНВЕРТОРОТ CTLR 32SSOP Бесплатен превозот

DEN 216.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
BD9897FS
Напон:
BD9897FS
Моќ Дисипација:
BD9897FS
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BD9897FS
Пакет:
SSOP-32

Стоката во категоријата