.

.

Лето Нови Жените Мода се Облекуваат Рамо Вертикален Рамо Јака Chiffon Кратки ракави Лабава-фитинг Облека

Лето Нови Жените Мода се Облекуваат Рамо Вертикален Рамо Јака Chiffon Кратки ракави Лабава-фитинг Облека

DEN 583.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SuperAen
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Број На Модел На:
Се облекуваат
Модел:
Склони рамо
Поп елементи / Технологија:
fastener
Ткаенини:
Chiffon
Боја Класификација:
Црна
Стил:
Повик

Стоката во категоријата