.

.

5pcs MR148 ZrO2 целосна Керамички топката имајќи 8x14x4 mm Циркони керамички длабоко ритам топката лежишта 8*14*4 риболов ролна имајќи

5pcs MR148 ZrO2 целосна Керамички топката имајќи 8x14x4 mm Циркони керамички длабоко ритам топката лежишта 8*14*4

DEN 1440.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет На Моторот:
Големина
Број На Модел На:
MR148
Материјал:
ZrO2 Керамички
Премази:
ZrO2 Керамички
Структура:
длабоко ритам топката имајќи

Стоката во категоријата