.

.

Нови Патник 's Лаптоп Патници Дневник Notepad лаптоп Излет Оксфорд Ткаенина Складирање Торба Приемот Носителот Додатоци перат

Нови Патник 's Лаптоп Патници Дневник Notepad лаптоп Излет Оксфорд Ткаенина Складирање Торба Приемот Носителот Додатоци

DEN 76.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
L 110X210mm, S 100X160mm
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Тип:
Адресар
Бренд Име:
Fromthenon
Стил:
Мини
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Лаптоп Внатре страници
Внатрешните Страници:
Други
Маска Материјал:
Оксфорд ткаенина
Големина:
A5 A6
Карактеристики:
Лаптоп Излет Додатоци
Точка име :
Лаптоп Додатоци

Стоката во категоријата