.

.

Тексас hairpin Европа и сад топла удира папка мода губење на мали свежи headdress

Тексас hairpin Европа и сад топла удира папка мода губење на мали свежи headdress

DEN 25.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Кралевите прекрасна
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
8101
Материјал:
Тексас
Големина:
погледнете ги фотографиите
боја:
погледнете ги фотографиите
ОДГОВАРА ЗА:
жените девојка деца
Подарок за:
Девојка Сопруга Сестри Ќерка
Лулка:
жеџијанг во кина
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата