.

.

Животно Куче Маска Полно Лице Латекс Партија Маска За Ноќта На Вештерките Танц Партија Костим Wolfhound Маски Театар Играчки Фенси Облека Фестивал Подарок

Животно Куче Маска Полно Лице Латекс Партија Маска За Ноќта На Вештерките Танц Партија Костим Wolfhound Маски Театар

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
LM2334
Маска Материјал:
природни еко-пријателски латекс
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата