.

.

Пилешко крило дрво дрво круг стариот махагони трска трска Ganoderma трска цивилизација персонал да им помогне на старите лица за алатки

Пилешко крило дрво дрво круг стариот махагони трска трска Ganoderma трска цивилизација персонал да им помогне на старите

DEN 5280.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Текстурата на материјалот:
Ружино дрво
Технологија:
Големи резбани олеснување на процесот
Дали за увоз:
no
Обработка на прилагодување:
Yes
категорија:
Најдобрите
Процесот На Производство:
резба
резба:
помош
Површината Технологија:
восок
Шема дизајн:
Пејзаж цвеќиња

Стоката во категоријата