.

.

Реалниот Капацитет на Накит Цвеќиња Срцето Usb Флеш Драјвови 8GB 16GB Меморија 2.0 USB Флеш Меморија Вози Стап 64GB 32GB Pendrive Мини

Реалниот Капацитет на Накит Цвеќиња Срцето Usb Флеш Драјвови 8GB 16GB Меморија 2.0 USB Флеш Меморија Вози Стап 64GB

DEN 172.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Енкрипција:
No
производ тежина:
20g
Стил:
ѓердан
Тип На Производ:
Нормално
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Метал
Стил:
Видови Се Зголеми
Производи Статус:
Акции
Капацитет:
реалниот Капацитет на
Гаранција:
една година гаранција
Продажба Капацитет:
4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB
USB Оперативен Систем:
Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 -10, Mac OS 9.X
Водоотпорен:
Блага Водоотпорен
подарок:
Бесплатни ѓердан синџир
боја:
црвена,сина,виолетова
Функција:
USB Флеш
function1:
pendrive

Стоката во категоријата