.

.

За Toyota Land Cruiser Prado 2015 година / РКА & Оригинални Екран Компатибилен Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера Поставува

За Toyota Land Cruiser Prado 2015 година / РКА & Оригинални Екран Компатибилен Rear View Camera / Назад Нагоре

DEN 931.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
Тојота
Автомобил Создателот 2:
Toyota Land Cruiser Prado 2015 2016 Година
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Стоката во категоријата