.

.

720 степен кинески цвет танц носии за девојки фестивалот танц носии за девојки кинеската нова година танц облечи за деца

720 степен кинески цвет танц носии за девојки фестивалот танц носии за девојки кинеската нова година танц облечи за

DEN 1029.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS
Пол:
Девојки

Стоката во категоријата