.

.

2 парчиња Повлечете лентата за Врски Метал линк род резервни делови за 1/10 SCX10 D90 РК Роботот камион автомобил 80/90/95/100/110/120/130mm

2 парчиња Повлечете лентата за Врски Метал линк род резервни делови за 1/10 SCX10 D90 РК Роботот камион автомобил

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SHUAICHI
Надградба На Делови/Додатоци:
линк род

Стоката во категоријата