.

.

4 Бои Лолита Косата Додаток Чипка Pathwork Bowtie Гроздобер Принцеза Cos Кралската Висок квалитет на рачно изработени Hairbands Розова Бела Црна

4 Бои Лолита Косата Додаток Чипка Pathwork Bowtie Гроздобер Принцеза Cos Кралската Висок квалитет на рачно изработени

DEN 379.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
2016 година
Тип:
Hairbands
Материјал:
Полиестер
боја:
Пинк Бела Црна, Морнарско сина

Стоката во категоријата