.

.

Топла продаде 4 Панели Убавина Градот Видите Платно Слика за Дневна Соба Ѕид Уметност Слика Подарок Дома Декорација Формулиран

Топла продаде 4 Панели Убавина Градот Видите Платно Слика за Дневна Соба Ѕид Уметност Слика Подарок Дома Декорација

DEN 376.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2, 10x20cmx2 10x25cmx2
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж

Стоката во категоријата