.

.

FEIBUSHI 2017 Женска Домот Ким Kardashian Цврсти Бели О-Вратот Работа Office Бизнис Секси Кариера Водат Bodycon Плус Големина Фустан

FEIBUSHI 2017 Женска Домот Ким Kardashian Цврсти Бели О-Вратот Работа Office Бизнис Секси Кариера Водат Bodycon Плус

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Зима
Декорација:
Обвиткан
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
3557
Бренд Име:
FEIBUSHI(облека)
Силуета:
Обвивка
Стил:
работа
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Боја Стил:
Бела

Стоката во категоријата