.

.

beibehang Сопствена позадина Романтична шема Мермер тротоарите пвц само лепило тапети за ѕидови 3D подни плочки de papel parede

beibehang Сопствена позадина Романтична шема Мермер тротоарите пвц само лепило тапети за ѕидови 3D подни плочки de

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Стоката во категоријата