.

.

Жените Се Види Дами Поблагородна Мода Обичните 5 Бои Обланда Дизајн Круг Dial Хривнија Види Mujor Кварц Женски Рачен Часовник Relojes

Жените Се Види Дами Поблагородна Мода Обичните 5 Бои Обланда Дизајн Круг Dial Хривнија Види Mujor Кварц Женски Рачен

DEN 76.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6.5 mm
Број На Модел На:
CYD WAT00456
Функција:
Шок Отпорни
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бренд Име:
CYD CHAOYADA
Бендот Должина:
19.5 cm
Бендот Ширина:
18mm
Dial Дијаметар:
22mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените женски дами Feminino
квалитет:
Врвот висок квалитет, Али во
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
црна,бела,црвена,кафеава,розова
Карактеристики:
елегантна, специјален дизајн
Стил:
топла продажба хривнија види
Земја:
Европската Американски Азија Африка Русија-Бразил

Стоката во категоријата