.

.

Моден Бесплатен Превозот Топла Продаде 4 Панели Модерна Ѕидното Сликарство розова лале цвет Дома Декоративна Уметност Наслика Слика на Платно

Моден Бесплатен Превозот Топла Продаде 4 Панели Модерна Ѕидното Сликарство розова лале цвет Дома Декоративна Уметност

DEN 362.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2, 10x20cmx2 10x25cmx2
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No

Стоката во категоријата