.

.

Бренд Нови Бели Лаптоп Тастатура 517863-AB1 573047-AB1 За HP Павилјон DV6 серија Тајван Изгледот compatiable нас

Бренд Нови Бели Лаптоп Тастатура 517863-AB1 573047-AB1 За HP Павилјон DV6 серија Тајван Изгледот compatiable

DEN 812.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
dv6

Стоката во категоријата