.

.

YAN МЕИ Нова Мода Создадени Кристал Циркон Триаголен Обетки За Жените Триаголник Pendant Обетки Жените Мода Подарок GLE6052Y

YAN МЕИ Нова Мода Создадени Кристал Циркон Триаголен Обетки За Жените Триаголник Pendant Обетки Жените Мода Подарок

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
YAN МЕИ
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
GLE6052Y
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
25*8мм
Earring тежина:
2.75 g/Парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
OPP вреќа
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Сребро.
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)

Стоката во категоријата