.

.

Боја Опции : RB1015 #38~#55 / (144pcs/многу) Бесплатен Превозот Акрилик Кристал Копчето месо тело Подлога,најголемиот Дел Цел Прифати

Боја Опции : RB1015 38~55 / (144pcs/многу) Бесплатен Превозот Акрилик Кристал Копчето месо тело Подлога,најголемиот

DEN 841.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
39 Теал, 40 Сонцето, 41 Siam, 55 Хематит
Големина:
18mm, 23mm, 28mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
RB1015
Функција:
Перат
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
18mm,23mm и 28mm

Стоката во категоријата