.

.

Детска Зимска Зајакот Долго Уво Бебе Шапка Плетени Капа На Малиот Деца Капа За Деца 0-3 Години Девојка Момче Додатоци Фотографија Реквизити

Детска Зимска Зајакот Долго Уво Бебе Шапка Плетени Капа На Малиот Деца Капа За Деца 0-3 Години Девојка Момче Додатоци

DEN 69.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Faux Крзно,Памук
Број На Модел На:
бебе шапка
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Цврста
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци
новороденче капчиња облека:
бебе капа,бебе капи
бебе момче капи,шапка момче,момче шапка:
бебе капи за момчиња
бебе девојка се капи,бебе капи за девојки:
бебе капи за момчиња
новороденче шапки, капи девојки:
бебе слика,момчиња капи,плетени бебе шапка
Име на производ:
Зајакот Долго Уво Бебе Шапка

Стоката во категоријата