.

.

Јули Кралот 18W 6LEDs H11 LED Магла Светилка Собранието Случај за Рено Koleos 2008~2010, 6500K 1260LM LED Дневни Работи Светла

Јули Кралот 18W 6LEDs H11 LED Магла Светилка Собранието Случај за Рено Koleos 2008~2010, 6500K 1260LM LED Дневни Работи

DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Температура На Боја:
6500K
Wattage:
18W
боја:
Бела
Koleos-Година:
2009,2010
Рено Модел:
KOLEOS
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Објектот Тежина:
1000g
Бренд Име:
Јули Кралот
Име На Модел:
LED светилка за магла
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Автомобил модел:
случај за Рено Koleos 2008~2010
Lumens:
во текот 1260LM

Стоката во категоријата