.

.

Бренд Нови Мини Призма со 4 Столбови за Вкупно Станица Призмата Постојана 0 Mm

Бренд Нови Мини Призма со 4 Столбови за Вкупно Станица Призмата Постојана 0 Mm

DEN 1023.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ADS112B

Стоката во категоријата