.

.

Моден Чизми ShapeToothbrush Носителот Вшмукување Куки Чаши Организатор Бања Прибор Четка За Заби Носителот На Купот На Ѕид Поставување

Моден Чизми ShapeToothbrush Носителот Вшмукување Куки Чаши Организатор Бања Прибор Четка За Заби Носителот На Купот

DEN 42.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Aihogard
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Две-парче
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
JJ1917-01_s
функција 1:
четка за заби носителот
Карактеристика 2:
вшмукување куките
функција 3:
бања прибор
карактеристика 4:
Ѕид Поставување
Карактеристика 5:
Куки Чаши Организатор
Материјал:
Пластични
боја:
случаен
Број На Модел:
Четка За Заби Носителот На Купот
Материјал:
PCV

Стоката во категоријата