.

.

Ублажување на болка во петицата еластична силикони пета заштитник мат за превенција пета попуштат пета покрие чорапи како wearproof пукнатина нога перница

Ублажување на болка во петицата еластична силикони пета заштитник мат за превенција пета попуштат пета покрие чорапи

DEN 170.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
one size(elastic)
Број На Модел На:
HGT1601
Материјал:
Силикони
Тип:
пета маска
Тип:
силиконски пета покрие подлога
Големина:
Free size
Стил:
обична и со дупки
Пакување:
НЕ пакување
Тежина:
approx70/пар
is_customized:
yes

Стоката во категоријата