.

.

Додаток Занаети Делови Нерегуларни Жолта Тигар Очи 3Rows Ѓердан Синџир Накит Партија Свадба Подароци 18inch Среќа Камен Фитинг

Додаток Занаети Делови Нерегуларни Жолта Тигар Очи 3Rows Ѓердан Синџир Накит Партија Свадба Подароци 18inch Среќа

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
YCH1060
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Монистра
Пол:
Жените
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Камен
Должина:
18inch

Стоката во категоријата