.

.

5 Панел за Топла продаде Дрво, Платно Сликарство Слика Cuadros Апстракт Печатени Пејзаж Слика За Дневна Соба

5 Панел за Топла продаде Дрво, Платно Сликарство Слика Cuadros Апстракт Печатени Пејзаж Слика За Дневна Соба

DEN 439.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
8x14 8x18 8x21 инчен, 12x16 12x24 12x32inc, 16x24 16x32 16x40inc, 4x6 4x8 4x10 инчен
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж

Стоката во категоријата