.

.

40ml Пластични Козметички Празен Контејнер Шише Етерично Масло Лосион Крем Примерок Пакување во Шишиња,Бесплатен Превозот

40ml Пластични Козметички Празен Контејнер Шише Етерично Масло Лосион Крем Примерок Пакување во Шишиња,Бесплатен Превозот

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
пластични шишиња
Големина:
40ml

Стоката во категоријата