.

.

LCD Автомобил задните следи 4.3 со 4 led автомобил резерви камера hd ccd за Рено Fluence/Dacia Duster/Megane 3/ за Nissan Terrano

LCD Автомобил задните следи 4.3 со 4 led автомобил резерви камера hd ccd за Рено Fluence/Dacia Duster/Megane 3/ за

DEN 859.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
слика snsor:
hd ccd слика
Леќа агол:
170 Агол
Ноќ визија:
Yes

Стоката во категоријата