.

.

Махагони дрво, дрвени патерици водечките трска абонос трска патерици стариот Вокер

Махагони дрво, дрвени патерици водечките трска абонос трска патерици стариот Вокер

DEN 3792.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

дрвен материјал:
Друг /други
Дрво Тип:
Други
моделирање:
Други
Гравирање процес:
помош
Боја Класификација:
Црвено pimple pimple абонос трска трска пилешко јазол црвено круша.
Стил:
Класичната Минг и Кинг Династии

Стоката во категоријата