.

.

10Pcs за Huawei Искачи G6 LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки 3M Лепак Двојно Двострано Лепило Налепница Лента

10Pcs за Huawei Искачи G6 LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки 3M Лепак Двојно Двострано Лепило Налепница Лента

DEN 354.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Ivibrate
Тип На Производ:
Налепници
Број На Модел На:
П.Н.Е.-SAAS6G
Sytle:
LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки Лепило
Број На Модел На:
за Huawei Искачи G6
За:
LCD Tocuh Екранот на Предната Рамка Рамки Лепило
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
за Huawei Искачи G6
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Водоотпорен:
No
Материјал:
оригиналниот

Стоката во категоријата