.

.

OHS Bandai SD ББ 225 П-Вер RX-77-2 Пиштол Топ Мобилни Одговараат на Собранието Модел Колекции о

OHS Bandai SD ББ 225 П-Вер RX-77-2 Пиштол Топ Мобилни Одговараат на Собранието Модел Колекции о

DEN 374.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Портокал Хоби
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
SD ББ 225
Скала:
П Versin
Тема:
Роботи
Пластични Тип:
PC
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип:
sd gundam
Предупредување:
Гушење Опасност,8+

Стоката во категоријата