.

.

beibehang Фото Позадина ретро камен чекори сонце Бања Кат Mural-3d само лепило позадина Кат ѕид хартија тротоарите

beibehang Фото Позадина ретро камен чекори сонце Бања Кат Mural-3d само лепило позадина Кат ѕид хартија тротоарите

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Стил:
Земја
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Стоката во категоријата