.

.

Wifi рутер huawei e960,huawei e960 3g рутер sim слот

Wifi рутер huawei e960,huawei e960 3g рутер sim слот

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Со Модем Функција:
Yes
Производи Статус:
Акции
WAN Порти:
2
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Поддржува WDS:
Yes
Ѕид:
Yes
Примена:
3G
LAN Порти:
4
Безжичната:
Безжичната
Тип:
Безжичната
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 b,Wi-Fi 802.11 n
VPN:
Yes
Функција:
Ѕид
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Број На Модел На:
E960
Max. LAN Податоци го Оценувате:
7.2 Mbps

Стоката во категоријата