.

.

Знаме на Будизмот везови печ 3 широк превозот/Multicolor/iridescence/вертикални линии

Знаме на Будизмот везови печ 3 широк превозот/Multicolor/iridescence/вертикални линии

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
3 wide X prop inches high
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
128c-1
Техника:
Извезена
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
3 wide X prop inches high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
128c-1
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата