.

.

5PCS/МНОГУ mSATA SSD да SATA адаптер за PCB Хард диск конвертор картичка со завртка Бесплатен превозот

5PCS/МНОГУ mSATA SSD да SATA адаптер за PCB Хард диск конвертор картичка со завртка Бесплатен превозот

DEN 805.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Тип:
SATA Кабли
Бренд Име:
DEBROGLIE

Стоката во категоријата