.

.

5050 6 Модул LED осветлување DC12V Водоотпорен led модули,Бела / Топло бела / Црвена / Зелена / Сина боја

5050 6 Модул LED осветлување DC12V Водоотпорен led модули,Бела / Топло бела / Црвена / Зелена / Сина боја

DEN 4416.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
Ширина:
12mm
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
led светло модул
Карактеристики:
LED Модули
Напон:
12V
Должина:
75mm
Висина:
5mm

Стоката во категоријата