.

.

LMDTK Нови 6CELLS лаптоп со батерија ЗА Acer СТРЕМАТ 5737Z 5738DG 5738G-2 5738Z 5738ZG-2 5740-13F 5740-5144 5740-5780 5740DG

LMDTK Нови 6CELLS лаптоп со батерија ЗА Acer СТРЕМАТ 5737Z 5738DG 5738G-2 5738Z 5738ZG-2 5740-13F 5740-5144 5740-5780

DEN 431.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
ЗА да се Стремат 5738G-2
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
355g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
208.2*52.4*20.0 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
Гаранција:
2years
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 5200mAh
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата