.

.

Трговија на големо со Висок Квалитет 3w подземни светлина AC85-265v градина светлина Погребан СВЕТИЛКА IP68 кул бело топло бела Површина 4pcs/многу

Трговија на големо со Висок Квалитет 3w подземни светлина AC85-265v градина светлина Погребан СВЕТИЛКА IP68 кул бело

DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Подземни Светилки
сертификација:
CE,FCC,ССА,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
AJ
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Карактеристики:
aj
Бренд Име:
ROSTSTAR
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
No

Стоката во категоријата