.

.

природата свежа вода бисер Прстен

природата свежа вода бисер Прстен

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
9mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Бар Поставување
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
150702-2710
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Стоката во категоријата