.

.

Тенок DIN Железнички Планината DC24V Извор/PNP 16 SPST-НЕ 5A Моќ Реле Модул, PA1a-24V

Тенок DIN Железнички Планината DC24V Извор/PNP 16 SPST-НЕ 5A Моќ Реле Модул, PA1a-24V

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1045T/24V-1

Стоката во категоријата