.

.

20pcs 16mm x 5mm Златна Огледало Ноктите 16mm Капа Дијаметар Бакар Златна Декоративна Огледало Завртка Капа Ноктите

20pcs 16mm x 5mm Златна Огледало Ноктите 16mm Капа Дијаметар Бакар Златна Декоративна Огледало Завртка Капа Ноктите

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
16x5mm
is_customized:
Yes
Глава Дијаметар:
16mm
Тип:
Декоративни Помине
Должина:
20mm
Месо тело дијаметар:
4mm
Име:
Декоративни Огледало Завртка
боја:
Golden
Големина:
16mm x 5mm

Стоката во категоријата