.

.

DHL Бесплатен превозот на големо продажба Топла Продажба 3W LED подземни светилки Погребан осветлување AC85-265V IP66 led светло

DHL Бесплатен превозот на големо продажба Топла Продажба 3W LED подземни светилки Погребан осветлување AC85-265V IP66

DEN 4378.00
DEN 5472.00
-20 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w
Тип На Објект:
Подземни Светилки
сертификација:
CE,FCC,ССА,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
AJ
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Карактеристики:
aj
Бренд Име:
ROSTSTAR
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
No
моќност:
AV85-265V
is_customized:
Yes
Wattage:
3W

Стоката во категоријата