.

.

Серво Волан Опрема Кутија Рек MR333500 За Мицубиши Пикап Тритон L200 Pajero Montero Спорт Предизвикувач Nativa LHD

Серво Волан Опрема Кутија Рек MR333500 За Мицубиши Пикап Тритон L200 Pajero Montero Спорт Предизвикувач Nativa LHD

DEN 4032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Година:
2005 година
Име На Модел:
MR333500
Објектот Дијаметар:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
120cm
Бренд Име:
KAPACO
Специјални Функции:
Серво Волан Опрема Кутија Багажник
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
120cm
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Материјал Тип:
Мешавина
Објектот Ширина:
20cm
Автомобил Производител:
Мицубиши

Стоката во категоријата