.

.

Безжична Келнер повик систем за ресторан на 3pcs види приемникот и на 25pcs повик копче за повик,бил откажете

Безжична Келнер повик систем за ресторан на 3pcs види приемникот и на 25pcs повик копче за повик,бил откажете

DEN 8064.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
К-300plus К-O3-РГ
Име:
безжична келнер повик систем
Фреквенција:
433.92 MHZ
Потсетник начини:
Звук promt или вибрации или и двете
Опсег:
200M во отворен простор
Види тип:
Батерија
3-копче:
Повик, Сметка, Да Се Откажете Од
Види Големина:
50*41*16mm
Копчето големина:
60*60*22mm
сертификација:
CE
Примена:
Ресторан,Казино, Хотел т, Бар, Болница итн

Стоката во категоријата