.

.

Трговија на големо 7PCS Антички Сребрен Hamsa Фауима Рака & Камен монистра Шарм Дланка Keychain Мода За Автомобил Копче Прстен Додатоци D27

Трговија на големо 7PCS Антички Сребрен Hamsa Фауима Рака & Камен монистра Шарм Дланка Keychain Мода За Автомобил

DEN 261.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D27
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата