.

.

Лаптоп CPU Вентилатор за HP Павилјон g6 g6-1a00 g6t-1a00 g6-1b00 g6t-1b00 g6-1c00 g6t-1c00 g6-1d00 g6z-1c00 g6t-1d00 g6t-1d00 g6z-1d00

Лаптоп CPU Вентилатор за HP Павилјон g6 g6-1a00 g6t-1a00 g6-1b00 g6t-1b00 g6-1c00 g6t-1c00 g6-1d00 g6z-1c00 g6t-1d00

DEN 125.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Производи Статус:
Акции
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Тип:
Еден Фанови
Бренд Име:
DBJBA
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
за HP Павилјон g6-1a00 g6t-1a00

Стоката во категоријата